قیمت نقاشی ساختمان در تهران

قیمت نقاشی ساختمان در تهران ارزان یا مقرون به صرفه

قیمت نقاشی ساختمان در تهران را سلیقه شما تعیین می کند

قیمت نقاشی ساختمان در تهران توسط انتظاری که شما مشتری گرامی از کیفیت نهایی و ماندگاری نقاشی ساختمان دارد، تعیین می شود. هر قدر شما انتظار کار با کیفیت داشته باشید طبیعتا نیازمند کار با دقت و حوصله و مصالح بهتر هست که تمامی این موارد بر روی قیمت تمام شده تاثیر می گذارد.

در تماس باشید

برنامه ریزی برای بازدید

قیمت نقاشی ساختمان در تهران

با ملاحظه این موارد قیمت نقاشی ساختمان در تهران به صورت مقطوع اعلام نمی گردد بلکه به صورت حدود بین قیمت کف و سقف اعلام می گردد و بعد از بازدید رایگان نقاشی ساختمان و درک انتظار شما از کیفیت و همجنین بررسی کیفیت زیر ساخت ساختمان شما تفاهم با شما عزیزان صورت می گیرد.

نرخ اتحادیه نقاشی ساختمان

نوع رنگزیرسازیکف قیمتسقف قیمتملاحظات
رنگ روغنیرنگ شده
نوساز
کناف
80000
95000
130000
100000
120000
150000
قیمت با مصالح
رنگ پلاستیکرنگ شده
نوساز
کناف
60000
60000
110000
70000
70000
130000
قیمت با مصالح
رنگ اکریلیکرنگ شده
نوساز
کناف
90000
100000
130000
110000
120000
150000
قیمت با مصالح
نرخ قیمت نقاشی ساختمان سال 1403

عوامل اثرگذار بر قیمت نقاشی ساختمان در تهران

تاثیر سلامتی زیرکار بر قیمت نقاشی ساختمان

در نگاه اول هر نقاشی با مشاهده سطح پاکیزگی و تمیزی زیرساخت کار به میزان زحمتی که باید برای ترمیم خرابی ها بکشد اندیشه می کند. هرقدر زیرساخت کار تمیزتر باشد در پیشنهاد قیمت اثر مثبت خواهد داشت. اگر هر جهار یا پنج سال یک بار ساختمان خود را به دست نقاش ماهر بسپارید هم از زیبایی بصری محل زندگی و کارتان لذت خواهید برد و هم قیمت تمام شده مطلوب تر خواهد بود.

خواندن مطالب مشابه  نقاشی ساختمان فوری در تهران بدون تعطیلی

نقش سطح و کلاس کار

قیمت نقاشی ساختمان در مواردی که انتظار کار درجه یک و کلاس بالا از نقاش می رود بالاتر می رود. در نقاشی ساختمان کلاس بالا نقاش قیمت بالاتری پیشنهاد خواهد کرد و متقابلا خودش را موظف به رفع کوچکترین خطاها و ایرادات می داند. نقاشی در طول زمان بیشتری پیش خواهد رفت و ممکن است تعداد لایه های رنگ استعمال شده بیشتر از حالت عادی باشد. رنگ و مصالح استفاده شده از بهترین نوع خواهد بود. در این حالت خروجی کار های کلاس بوده و بی نظیر خواهد بود.

ضمانت نقاشی ساختمان

نقاشی ساختمان بسته به ضمانتی که مجری نقاشی از کارش می کند می تواند نوسان داشته باشد و قیمت کار در رنج پایین دامنه قیمت قرار بگیرد و یا به سمت تاپ قله قیمت نقاشی ساختمان سوق پیدا نماید. انتظار صاحب ساختمان در این فرایند و قیمت توافق شده و اطمینان نقاش ساختمان از کیفیت کار خودش دخیل می باشد.

گروه نقاشی ساختمان با ملاحظه انتظار مشتریان گرامی قیمت متناسب با انتظار مشتری پیشنهاد شده و ضمانت متناسب با هزینه اخذ شده به شما عزیزان ارایه می گردد. طی مهلت ضمانت به خرابی هایی که ناشی از عوامل مرتبط با کیفیت کار باشد خدمات ترمیمی ارائه خواهد شد.

روشهای معمول در محاسبه قیمت نقاشی ساختمان در تهران

نقش متراژ کار در قیمت نقاشی ساختمان

متراژ در بیشتر کارهای ساختمانی ملاک تعیین قیمت تمام شده می باشد. ساختمان های با متراژ بیشتر با کمی تخفیف در قیمت پایه انجام می گیرد و کارهای با مساحت پایین کمی با قیمت بالاانجام می گیرد.

خواندن مطالب مشابه  راز قیمت نقاشی آپارتمان ارزان

در ساختمان های کوجکتر از شصت متر قیمت متری حساب نشده و به صورت برآوردی ئ تخمینی و با توجه به زیرسازی و سطح خرابی کار با توافق کارفرما و نقاش تعیین می گردد.

قیمت نقاشی در نمایشگاه های بین المللی و تجاری

گروه نقاشی ساختمان حامی همواره در کنار شرکت های معتبر داخلی که اقدام به شرکت در نمایشگاه های بین المللی می کنند بوده و اقدام به رنگ آمیزی غرفه های نمایشگاهی این عزیزان نموده است. قیمت نقاشی ساختمان غرفه در نمایشگاه بین المللی به دلیل زمان کوتاه و نیاز به کار طولانی مدت تعرفه های بالاتری نسبت به مسکونی دارد.

صاحبان مشاغل تجاری و فروشگاه ها همواره از خدمات خاص اماکن تجاری ما بهره مند شده و با رضایت حداکثری توانسته ایم از عهده انتظارات این عزیزان برآییم. ضمن آرزوی برکت به کسب و کار تمام شما بزرگواران، خود را ملزم به خدمت رسانی به شما عزیزان می دانیم.

قیمت نقاشی ساختمان ویژه انبوه سازان

نقاشی ساختمان برای پروژه های انبوه سازی شرایط خاص خود را دارد و مدیریت آن محدودیت های ویژه دارد. بنابراین با توجه به حجم کار و کیفیت مد نظر شما عزیزان قیمت معمولا کمتر از ساختمان های عادی محاسبه می گردد.

تاثیر نوع و کیفیت رنگ در قیمت نقاشی ساختمان

قیمت نقاشی ساختمان با رنگ روغنی

نقاشی با رنگ روغنی به دلایل زیادی قیمت بالاتری نسبت به نقاشی رنگ پلاستیک دارد. از عواملی که این قیمت بالا را موجب می شود یکی ظرافت کار با رنگ روغنی نسبت به رنگ پلاستیک و اکریلیک هست. رنگ روغنی به دلیل شفافیت خاص خود ایرلدات دیوار را واضح تر نشان می دهد بنابراین باید کار بیشتری برای پوشاندن عیوب دیوار انجام گیرد.

خواندن مطالب مشابه  بازدید رایگان نقاشی ساختمان با افتخار

از عوامل دیگر می توان به زمان بر بودن پروسه رنگ آمیزی با رنگ روغنی اشاره کرد. فاصله زمانی بین اجرای لایه های رنگ در نقاشی با رنگ روغنی بیشتر از این فاصله در هنگام کار با رنگ های حلال در آب می باشد.

قیمت نقاشی ساختمان با رنگ پلاستیک

نقاشی ساختمان با رنگ پلاستیک به دلیل کدر بودن آن و پوشش دهی زیاد رنگ پلاستیک بر روی عیوب دیوار و سرعت انجام آن باعث کاهش قیمت آن نسبت به نقاشی با رنگ روعنی شده است. همچنین میزان کارگری که برای اجرای رنگ پلاستیک لازم است کمترا از رنگ روغنی هست.

قیمت نقاشی ساختمان با رنگ اکریلیک

رنگ اکریلیک در ما بین رنگ پلاستیک و روغنی قرار می گیرد. قابلیت نسبی شستشو و تمیز کاری رنگ اکریلیک آن را مشابه رنگ روغنی می کند و قابلیت خشک شدن سریع و حلال بودن در آب آن را مشابه رنگ پلاستیک می کند. ولی شفافیت و براقیت منحصربفرد رنگ روغنی را ندارد. بنابراین قیمت آن بیشتر از رنگ پلاستیک و کمتر از رنگ روغنی هست.

2 پاسخ به “قیمت نقاشی ساختمان در تهران ارزان یا مقرون به صرفه”

  1. […] نقاشی ساختمان انواع فضاها با کاربریهای متفاوت است. نقاشی ساختمان و منزل، یکی از متداولترین نوع پروژه هایی است که توسط […]

  2. […] والدین برای آماده سازی اتاق کودک خود با عجله دنبال نقاشی ساختمان با قیمت مناسب برای طراحی اتاق کودک هستند. انتخاب رنگ اولین گام در این […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *