نقاشی ساختمان

  نقاشی ساختمان


 

 

021-22609582

09124576675

021-88258058

طراحی سایت
دوشنبه 29 مرداد 1397.
امروز :

  09124576675نقاشی ساختمان

          02122609582

انتخاب رنگ مناسب اتاق کودک از اهمیت زیادی در نقاشی ساختمان برخوردار است زیرا رنگ ها تاثیرات متفاوتی روی احساسات و خلق وخوی افراد دارد ,کودکان هم از این موضوع مستثنی نیستند. اکثر اوقات رنگ اتاق کودک را با سلیقه خود انتخاب میکنیم اما ممکن است مورد سلیقه کودک نبوده و یا به علت انتخاب رنگ نامناسب کودک شما دچار مشکلات رفتاری میشود,بنابراین در انتخاب رنگ اتاق کودک دقت کنید. رنگهای گرم کودکان را فعال و پرجنب وجوش میکند بنابراین باید توجه داشت این رنگ ها در اتاق کودک بیش ازحد استفاده نشود زیرا ممکن است کودک دچار مشکلات بیخوابی شود.رنگ های سرد حس ارامش و امنیت را القا میکنند اما استفاده بیش ازحد ان کودک را دچار افسرگی میکند بهتراست ازاین رنگ ها درکناررنگ های گرم استفاده شود.

نکاتی که باید در انتخاب رنگ مناسب اتاق کودک به ان دقت کرد.

 

رنگ زرد 

رنگ زرد جز رنگهای گرم و یکی از رنگهای پر کاربرد در طراحی دکوراسین منزل و نقاشی ساختمان میباشد. این رنگ شادی بخش بوده ونور اتاق را زیاد میکند بنابراین میتواند گزینه مناسبی برای اتاق کودک در کنار رنگ های دیگر میباشد.

رنگ صورتی

رنگ صورتی جز رنگهای ارامش بخش میباشد با این حال استفاده بیش از حد ان باعث بوجود امدن حس پرخاشگری میشود .این رنگ در کنار سفید جلوه خاصی به خود میگیرد. صورتی بیشتر رنگ مورد علاقه دختران میباشد و برای پسرها خیلی مناسب به نظر نمیرسد.
 

رنگ قرمز

این رنگ به علت تاثیراتی که بر حس پرخاشگری عدم تمرکز و حس سردرد دارد مناسب اتاق کودک نمی باشد. در صورت استفاده از این رنگ بهتر است به صورت ترکیبی با سایر رنگها باشد.
رنگ ابی
از رنگ های ارامش بخش بوده و حس خشونت را کاهش میدهد. این رنگ بر خلاف رنگ قرمز اشتها را کاهش میدهد. بهتر است از رنگهای دیگر در کنار رنگ ابی استفاده کنید تا باعث حس سردی بیش از حد و افسردگی نشود.

رنگ سفید

این رنگ حس دلبازی و پاکی به محیط میدهد و در دکوراسین داخلی مدرن و نقاشی ساختمان پر کاربرد است. رنگ سفید مناسب اتاق کودک میباشد اما به تنهایی خسته کننده میشود .ترکیب این رنگ در کنار ابی , صورتی , بنفش جلوه خاصی به اتاق کودک میبخشد.
رنگ بنفش
این رنگ هر دو ویژگی رنگهای ابی و قرمز را در بر دارد و حسی لوکس به محیط میدهد,بنفش به اتاق کودکان حسی اسرار امیز وهیجان انگیز میبخشد. این رنگ در تونالیته های روشن حس ارامش و در تونالیته های تیره جلوه بخش و حس تجمل ایجاد میکند.