نقاشی ساختمان

  نقاشی ساختمان


 

 

021-22609582

09124576675

021-88258058

طراحی سایت
دوشنبه 29 مرداد 1397.
امروز :

  09124576675نقاشی ساختمان

          02122609582

نقاشی ساختمان درب خانه می تواند تاثیر فوق العاده ای بر دکوراسیون داخلی داشته باشد. همانطور که می دانید، امروزه بیشتر رنگ هایی برای درب خانه روی بورس هستند که در تضاد رنگی با دیوارها باشند. البته ممکن است هنوز هم افراد زیادی باشند در نقاشی ساختمان برای منزل مسکونی رنگ هایی مثل سفید، کرم، استخوانی و غیره را انتخاب کنند. این موضوع سلیقه ای است. رنگ های روشن اکثرا در نقاشی ساختمان مدرن به کار می رود.

 

انواع نقاشی ساختمان درب خانه


درب خانه تیره در نقاشی ساختمان جلوه ای زیبا دارد. از سویی دیگر، می تواند متجلی زندگی های سنتی شود. به عنوان مثال رنگ سیاه می تواند جلوه ای جدید به ساختمان شما اضافه کند. بر خلاف رنگ سفید برای درب ورودی که خانه را کلبه ای می کند، رنگ سیاه می تواند آغازی برای ورود به خانه سرشار از ایده و تجمل باشد. در این حالت می توانید با اضافه کردن رنگ سیاه به برخی از وسایل منزل، دکوراسیون شیکی را داشته باشید.

نقاشی ساخاتمان درب خانه تیره به علت تضاد با رنگ دیوارها جذاب است.
درب های رنگی نیز فضایی کاملا شاد و دوستانه برایتان به ارمغان می آورد. در این مورد باید به نوع رنگ انتخابی دقت نمایید. زیرا علاوه بر ویژگی رنگ ها و تلالویی که در ذهنیت و نوع زندگی شما ایجاد می کنند، هماهنگی با وسایل منزل شرط اساسی است. رنگ های بنفش، ارغوانی و یاسی از دسته رنگ های پرطرفدار در نقاشی ساختمان هستند که می توانند برای درب خانه نیز مورد استفاده قرار گیرند. اما دقت کنید که زیاده روی در این دسته از رنگ ها، شیک بودن فضا را از بین خواهد برد. سعی کنید متعادل رفتار کنید و تا حد ممکن ترکیب رنگتان را ملایم در آورید. به طور کل، هر دو دسته طرفداران رنگ های سرد و گرم، این دسته رنگ را می پسندند.
اگر به فکر ایجاد منزلی اشرافی هستید، دسته رنگ های آبی را انتخاب کنید. آبی درباری، آبی آسمانی یا نیلی انتخاب های خوبی هستند. فضای شیکی که پس از استفاده از این رنگ برای درب خانه به وجود می آید، واقعا چشمگیر است. برای ست کردن وسایل منزل می توانید از قهوه ای در کنار آبی درباری و از سبز و طلایی در کنار نیلی استفاده کنید.

نقاشی ساختمان درب خانه آبی حس اشرافی گرایی را انتقال می دهد.
رنگ نارنجی از دسته رنگ هایی است که در دکوراسیون داخلی باید به میزان کمی از آن استفاده شود. در حقیقت، مکمل قرار دادن این رنگ زیبایی بیشتری دارد تا اینکه بخواهید نارنجی را رنگ اصلی دکوراسیون خود قرار دهید. با این حال، می توانید به طور ترکیبی با قهوه ای یا آبی، یا حتی تکی در درب خانه از آن استفاده کنید. از رنگ نارنجی ملایم استفاده کنید تا جلوه ای نشاط آورد و پاییزی به منزل خود ببخشید.

نقاشی ساختمان درب منزل زرد نشاط آور است.
رنگ زرد معمولا در نقاشی ساختمان برای منازلی که نورگیر کمی دارند به کار می رود. این رنگ تلالو خورشید را به ارمغان می آورد. از رنگ های پاییزی پر طرفدار است و زیبایی خاصی دارد. اگر به فکر القای حس گرمی به فضای داخل منزل هستید، رنگ زرد انتخاب خوبی برای نقاشی ساختمان درب خانه شماست.