نقاشی ساختمان

  نقاشی ساختمان


 

 

021-22609582

09124576675

021-88258058

طراحی سایت
دوشنبه 29 مرداد 1397.
امروز :

  09124576675نقاشی ساختمان

          02122609582

در نقاشی ساختمان همیشه انتخاب رنگ مناسب برای خانه یا ساختمان که بتواند چشم نواز باشد و به دکوراسیون خانه بیاید مشکل بود. ما در این مطلب شما را برای انتخاب رنگ مناسب راهنمایی خواهیم کرد.

انتخاب رنگ درست در نقاشی ساختمان تاثیر زیادی در نمای ساختمان دارد


اولین قدم برای انتخاب رنگ این است که چند سوال در مورد نقاشی ساختمان منزل مسکونی از خود بپرسید، مانند:
- چه فعالیتی در آن مکان می خواهید انجام دهید؟
- مکان مورد نظر دارای فضایی گرم یا سرد است؟
- فضای شما دارای محیط روشن است یا تاریک؟
- می خواهید فضای اتاق بزرگتر جلوه کند یا کوچکتر؟
- شکل اتاقتان چگونه است؟
به طور مثال استفاده از رنگ های قوی و درخشان باعث کوچک به نظر رسیدن اتاق می شود یا برای اتاق کودک و مکان هایی که در آن فعالیت و جنب و جوش زیادی انجام می شود استفاده از رنگهایی مانند قرمز، سرخابی، نارنجی و زرد بیشترین کاربرد را دارد. همچنین استفاده از رنگ های سبز، فیروزه ای، بنفش تیره و آبی برای محیط آرام و ساکت مانند اتاق خواب یا کتاب خانه ها کاربرد دارد.
رنگ های مورد استفاده در سقف، دیوارها و کف اتاق:
برای سقف ها بهتر است از رنگ روشنتری نسبت به سایر بخش ها استفاده کنید مانند: سفید یا زرد. برای مکان هایی که دارای سقف بلند هستند و می خواهید که کوتاه به نظر برسند از رنگ های تیره تری نسبت به سایر بخش های اتاق استفاده کنید.
برای دیوار های اتاق در صورتی که نور کافی نداشته باشد از رنگ های روشن و سفید استفاده می شود. برای اتاق هایی که نور کافی دارند می توانید از ترکیب رنگ سیاه با آمیخته های تیره استفاده کنید که فضایی چشمگیر استفاده می کند.
برای رنگ کف اتاق ها باید توجه داشته باشید که میزان رفت و آمد در آنجا چقدر است. برای مکان های پر رفت و آمد به علت چرک و فرسوده شدن کف از رنگ های تیره استفاده کنید و در صورت استفاده از رنگ روشن سعی کنید در مناطق کم رفت و آمد از آن استفاده کنید.

برای ادامه این مطلب مقاله بعدی ما را دنبال کنید.