نقاشی ساختمان

  نقاشی ساختمان


 

 

021-22609582

09124576675

021-88258058

طراحی سایت
يكشنبه 31 تير 1397.
امروز :

  09124576675نقاشی ساختمان

          02122609582

نقاشی ساختمان برای منزل مسکونی یکی از مهمترین تکنیک ها در زیباسازی منزل است.برای سهولت در نقاشی به شما پیشنهاد می کنم قبل از شروع کار افراد خانواده برای چند روز به جای دیگر نقل مکان کنند.

همینطور که می دانید تاثیر نقاشی ساختمان در طراحی داخلی منزل و دکوراسیون بسیار زیاد است. اطمینان حاصل کنید که تمامی وسایل در منزل بسته بندی شوند یا اگر امکان این کار وجود ندارد وسایل منزل را به وسیله ملحفه و پارچه از تماس مستقیم با رنگ حفظ کنید. نقاشی ساختمان برای منزل مسکونی دارای مراحلی است که در ادامه به آنها می پردازیم. توجه داشته باشید که مراحل باید به ترتیب انجام گیرد تا نتیجه دلخواه را شاهد باشید. در ابتدا دیوار یا سقف ویا حتی ستون مورد نظر را از هرگونه گرد خاک و گچی که در نتیجه گچ کاری بر روی سطوح باقی مانده را می بایست زدود. قبل از رنگ زدن از روغن الیف استفاده می کنیم برای از بین بردن ترك ها در سطح گچی و با هم سطح نمودن آن ها که سبب انسجام در بافت گچی می شود و این باعث شده در مرحله رنگ آمیزی از میزان رنگ مصرفی کمتری استفاده شود .ابتدا قلمو را به روغن آغشته می کنیم و بر روی تمام سطوح گچی می کشیم. بعد از مدتی که به روغن الیف زمان داده شد تا استراحت کند و وظیفه خود را انجام دهد نوبت به بتونه کاری می رسد.ما می توانیم از دو نوع بتونه در این مرحله استفاده کنیم. بتونه روغنی برای رنگ روغن و بتونه ساده برای رنگ پلاستیک. بعد از بتونه کاری نوبت به سمباده کشیدن بر روی بتونه خشک شده می رسد که بسیار مهم است که به چه صورت انجام پذیرد زیرا اگر در این مرحله نتوانیم سطح بتونه کاری شده را یکدست کنیم دیوار رنگ آمیزی شده نیز یکدست نخواهد بود. بعد از گرفتن گرد و خاک های حاصل از سمباده کشیدن شروع به رنگ آمیزی سطح مربوطه می کنیم. در نقاشی ساختمان-رنگ آمیزی اتاق کودک به این موارد توجه زیادی داشته باشید.

دقت داشته باشید که مراحل رنگ آمیزی باید طی چند مرحله انجام گیرد. بسته به غلظت رنگ و سطحی که قرار است رنگ آمیزی روی آن صورت گیرد می توان دو تا سه بار این مرحله را تکرار کنید.دقت داشته باشید که هر بار که این کار را انجام می دهید باید زمان لازم را طی کند تا سطح رنگ آمیزی شده خشک شود تا مجددا بتوان رنگ آمیزی کرد.

در نقاشی ساختمان برای منزل مسکونی چه رنگی را انتخاب کنیم؟

نقاشی ساختمان برای منزل مسکونی باید با دقت انجام شود.

برای این کار بایستی حتما از رنگ های مناسب برای داخل منزل استفاده کنیم. انتخاب رنگ بر اساس سلیقه فرد است اما بهتر این است به تعاریف زیبایی شناختی نیز توجه کنیم.هارمونی یا هماهنگی بین رنگ ها یکی از عوامل مهم در انتخاب رنگ برای منزل است.برای اینکه مدت طولانی تری از رنگ بر روی دیوار های منزل خود راضی باشید بهتر است از رنگ های گرم استفاده کنید. شما باید بتوانید وسایل خانه را هم با رنگ آمیزی منزل هماهنگ کنید این کمک زیادی به ترکیب رنگ برای رنگ آمیزی می کند.در کل باید دقت داشته باشید از رنگ هایی استفاده کنید که با وسایل منزل ایجاد هارمونی کنند این باعث می شود در انتخاب رنگ بی پروا عمل کنید.مثلا میتوانید از رنگ زرد برای دیوار ها و از رنگ سبز برای مبلمان منزل استفاده کنید و به همین ترتیب با دیگر رنگ ها اینکار را ادامه دهید. در انتها این شما هستید که باید رنگ دلخواه خود را انتخاب کنید.