نقاشی ساختمان

  نقاشی ساختمان


 

 

021-22609582

09124576675

021-88258058

طراحی سایت
يكشنبه 31 تير 1397.
امروز :

  09124576675نقاشی ساختمان

          02122609582

جهت نقاشی ساختمان برای دیوارهای گچی ابتدا به چند نکته باید دقت کنید که در موقعیت های دیگر به آنها نیاز نداریم. به طور مثال در دیوارهایی که قبلا نقاشی شده است به آن احتیاجی نداریم.
ابتدایی ترین کار و اساسی ترین کار زیرسازی است که به چندین مورد که پشت سر هم باید انجام گیرد اطلاق می شود.

نقاشی ساختمان برای دیوارهای گچی مهارت خاص خود را می طلبد.

 

 

 

 

 

 

ابتدا گرد و خاک روی دیوار را می گیریم تا در زمان  روغن زدن بر روی دیوار روغن به راحتی درون گچ نفوذ کند. بعد از آن از روغن زیر کار گچ به منظور اشباع نمودن سطح گچ باید استفاده کنیم در مرحله بعدی بر روی دیوار گچی به طور یکنواخت بافاصله زیاد بعد از روغن زدن بتونه را آسترکشی کنید. دقت داشته باشید بعد از خشک شدن بتونه سمباده را روی دیوار گچی می کشیم . 

مهمترین مرحله قبل از نقاشی ساختمان برای دیوارهای گچی که نباید آن را فراموش کرد گردگیری گرد و خاک ایجاد شده از سنباده کشیدن است.

اگر هر کدام از این مراحل به ترتیب انجام نگیرد نقاشی دیوار گچی زیبایی نخواهیم داشت.

دقت کنید که آستر زدن برای زیبایی رنگ و دوام آن بسیار مهم و اساسی است. زیرا رنگ به طور یکنواخت روی دیوار پخش می شود.

نقاشی ساختمان برای دیوارهای گچی مراحل مختلفی دارد.برای رنگ آمیزی میتوانید از نقاشی ساختمان با غلطک استفاده کنید زیرا این کار به مراتب آسانتر از کار با قلمو است.
ایتدا حرف دبلیو را روی دیوار بکشید و بعد آن را بدون برداشتن غلطک نقاشی کنید با اینکار می توانید در زمان کمی مساحت بیشتری از دیوار گچی را نقاشی کنید.
توجه داشته باشید اگر کلیه موارد بالا را رعایت کنید در رنگ مورد نیاز و انرژی خود و زمان مورد نیاز برای نقاشی دیوار گچی به راحتی می توان بهینه سازی کنید.