نقاشی ساختمان

  نقاشی ساختمان


 

 

021-22609582

09124576675

021-88258058

طراحی سایت
يكشنبه 31 تير 1397.
امروز :

  09124576675نقاشی ساختمان

          02122609582

امروزه با اختراع غلطک ، قلم مو های سنتی در نقاشی ساختمان کمتر مورد استفاده قرار می گیرند . استفاده از غلطک ها بسیار آسان است و نقاشی تمیز تری انجام می دهد که این همان پاسخ سوال می باشد و از قلم مو ها فقط در قسمت های خاصی استفاده می شود .

برای نقاشی ساختمان غلطک بهتر است یا قلم مو ؟

 

استفاده از غلطک ها بهترین گزینه برای نقاشی ساختمان است و مشکل شره کردن رنگ به وسیله ی قلم مو را حل کرده است . غلطک پوشش یکدستی به سطح مورد نظر می دهد و کار با آن نیاز به آموزش خاصی ندارد اما باید به نکاتی توجه کنید . مثلا دیوار ها را به صورت عمودی و زیک زاک رنگ کنید ، برای رنگ آمیزی سطوح بالاتر از غلطک هایی با دسته های بلند استفاده کنید و .... .
غلطک ها به 4 دسته تقسیم می شوند :
1. غلطک رنگ روغن
2. غلطک رنگ پلاستیک
3. غلطک رنگ اکریلیک
4. غلطک طرح دار پتینه کاری

برای نقاشی ساختمان غلطک بهتر است یا قلم مو ؟

این غلطک ها از نظر بافت و حجم و قطر با یکدیگر متفاوت اند و همچنین سایز های مختلفی دارند برای سطوح مختلف مانند چارچوب ها ، نرده ها ، دیوار ها و .... . در نقاشی ساختمان با غلطک سطح صاف و یکدستی را باضخامت مناسب می توانید داشته باشید که مزایا و معایبی دارد :
مهم ترین مزیت آن همانطور که گفته شد کار کردن آسان و بدون نیاز به مهارت خاص است ، سرعت انجام کار بالا می رود ، سطح رنگ شده بسیار تمیز و یکنواخت است .
عیب استفاده از غلطک در نقاشی ساختمان غیر قابل انعطاف بودن آن برای استفاده درمکان هایی مانند گوشه دیوار ها ، تقاطع دو دیوار یا سقف با هم و گچ بری های خاص و ... است .
لوازم مورد نیاز برای نقاشی ساختمان با استفاده از غلطک فقط رنگ و سینی مخصوص آن می باشد که می توان رنگ را در تمام قسمت های غلطک پخش کرد تا بتوان به راحتی سطوح مورد نظر را به طور یکدست رنگ آمیزی کرد .