نقاشی ساختمان

  نقاشی ساختمان


 

 

021-22609582

09124576675

021-88258058

طراحی سایت
يكشنبه 31 تير 1397.
امروز :

  09124576675نقاشی ساختمان

          02122609582

قبل از شروع به نقاشی ساختمان محل مورد نظر ابتدا باید به نکاتی توجه کنید .
 در ابتدا باید رنگ مناسبی پیدا کنید و برای این کار باید فاکتور های مختلفی از جمله میزان نور و روشنایی محل ، نوع و رنگ دکوراسیون ، ارتفاع سقف ها ، اندازه اتاق ها ، سلیقه ی مشتری و ... را در نظر بگیرید . برای انتخاب رنگ در نقاشی ساختمان ابتدا باید با تاثیر رنگ ها در محیط و رنگ های مناسب برای هر محل آشنا شوید که در این مورد می توانید مقاله ی تاثیر رنگ ها درنقاشی ساختمان و فضاهای مختلف را مطالعه کنید .

مراحل نقاشی ساختمان

 

برای انتخاب رنگ می توان از سلیقه ی شخصی نیز استفاده کرد اما اگر بدون آگاهی این انتخابات انجام شود فرد در دراز مدت ممکن است با مشکل مواجه خواهد شد . ولی بسیاری از مردم رنگ های عامه پسند و بدون ریسک را انتخاب می کنند و تنوع رنگ کمتری در رنگ آمیزی به کار می برند .

مراحل نقاشی ساختمان
 پس از انتخاب رنگ یا رنگ های مورد نظر باید خانه و یا هر محل دیگری که قرار است رنگ آمیزی شود را آماده کنیم .بدین معنی که دیوار های مورد نظر را کاملا تمیز کنیم اگر دیوار قابل شستشو بود با آب و دستمال و اگر غیر قابل شستشو است با یک برس آن را گردگیری کنید .


 برای لکه گیری دیوار ها از گچ و کاردک برای این کار استفاده کنید و در هر مرحله با کاردک سطح مورد نظر را صاف کرده تا قبل از خشک شدن گچ از موج دار شدن و ناهمواری آن جلوگیری شود . پس از اتمام کار آن محل را با سمباده نرم صیقل داده تا ناصافی ها از بین برود .


 بعد از انتخاب نوع رنگ آن را در ظرفی ریخته و طبق دستورالعمل مخصوص به آن غلظت رنگ را درست کنید . با استفاده از قلم مو و یا غلطک شروع به رنگ آمیزی کنید اما باید توجه کنید که جهت آن به یک سمت باشد و در جهت های گوناگون نکشیم .

مراحل نقاشی ساختمان
 بهتر است نقاشی ساختمان را از سقف شروع کنیم و دو بار این کار را انجام دهیم یکی در جهت نور اصلی اتاق مثل پنجره ها و دومی در جهت عکس آن .


 در ها را نیزابتدا با یک لایه آستری یا بتونه با پایه روغنی بپوشانید و بعد دو لایه رنگ براق و یا نیمه براق بزنید .