نقاشی ساختمان

  نقاشی ساختمان


 

 

021-22609582

09124576675

021-88258058

طراحی سایت
يكشنبه 31 تير 1397.
امروز :

  09124576675نقاشی ساختمان

          02122609582

در نقاشی ساختمان توجه به رنگ مناسب برای هر قسمت بر اساس میزان نور و رنگ دکوراسیون بسیار مهم است . از ترکیب رنگ ها می توان نقش های بسیار زیبایی به وجود آورد و به فضای مورد نظر جلوه داد .

رنگ های مناسب برای نقاشی ساختمان

 

برای رنگ کردن سقف بهتر است از رنگ های روشن استفاده شود زیرا باعث حفظ نور می شود و روشنایی خانه را بیشتر می کند . رنگ هایی که برای سقف استفاده می شوند عبارت اند از : سفید ، زرد کم رنگ ، خاکستری کم رنگ و ... . در سقف از رنگ های تیره استفاده نکنید زیرا آن را کوتاه تر از حالت عادی نشان می دهد .
بهتر است برای رنگ آمیزی اتاق نشیمن از رنگ های تیره و کنتراست های تیره و روشن استفاده نشود زیرا این مکان برای استراحت و مطالعه و ... است و با رنگ آمیزی به این سبک موجب پریشانی فرد می شود .
اتاق غذا خوری فضایی گرم و دوستانه است و می توان رنگ های روشن و گرم استفاده کرد مانند زرد ، نارنجی و قرمز که این رنگ ها علاوه بر زیبایی که به فضا می دهند باعث شادی و افزایش اشتها نیز می شوند .
رنگ آمیزی اتاق خواب به عوامل مختلفی بستگی دارد که اولین آن این است که این اتاق برای چه رنج سنی می باشد . اگر برای بچه ها باشد بهتر است از رنگ های فانتزی و شاد مثل زرد و نارنجی و صورتی و قرمز استفاده شود تا روحیه شاد و پرنشاطی در آن ها به وجود بیاورد .

رنگ های مناسب برای نقاشی ساختمان

اما در اتاق افراد بزرگتر می توان بر حسب سلیقه آن ها از رنگ های تیره و روشن استفاده کرد . اما بهتر است برای این مکان از رنگ های روشن استفاده شود تا احساس آرامش در هنگام استراحت در شما به وجود بیاید .

رنگ های مناسب برای نقاشی ساختمان

 


نقاشی ساختمان بسیار گسترده است و بهتر است قبل از اقدام به انجام آن رنگ های مناسب را برای هر قسمت پیدا کنید .