نقاشی ساختمان

  نقاشی ساختمان


 

 

021-22609582

09124576675

021-88258058

طراحی سایت
يكشنبه 31 تير 1397.
امروز :

  09124576675نقاشی ساختمان

          02122609582

از روش های مدرن نقاشی ساختمان تکنیک پینه کاری می باشد که روی تمام سطوح از جمله دیوار ، سقف ، سطوح فلزی و... استفاده کرد . این تکنیک برای منازل بسیار پر طرفدار است و می توان به وسیله آن یک دیوار ساده را به یک دیوار زیبا و خاص تبدیل کرد .

تکنیک پتینه کاری در نقاشی ساختمان

 

نقاشی ساختمان با پتینه می تواند ترک ها و ناهمواری های سطح مورد نظر را بپوشاند و به عنوان عایق نیز عمل می کند . البته این روش برای دکوراتیو کردن مکان های مختلف به کار می رود به همین سبب بخشی از دیوار ها را پتینه می کنند .
ابزار مورد استفاده پتینه بسیار ساده است و می توان با پارچه یا اسفنج و رنگ پینه کاری را روی سطح مورد نظر انجام داد . نقاشی ساختمان به این سبک بسیار پر طرفدار و زیبا می باشد و می تواند بسیار سریع تر انجام شود . از مکان های پر طرفدار استفاده از پتینه در دکوراتیو کردن پذیرایی ، آشپزخانه ، اتاق خواب ها ، دیوار های آسیب دیده ، دیوار راهرو و پارکینگ ، نمای ساختمان و ... می باشد .

تکنیک پتینه کاری در نقاشی ساختمان
با استفاده از پتینه در نقاشی ساختمان می توان طرح هایی از جمله آجری ، چوبی ، سنگی و ... را اجرا کرد . در مقایسه با رنگ روغن و دیگر رنگ ها امکان خلاقیت و تنوع بیشتری در استفاده از پتینه وجود دارد . حتی در مقابل کاغذ های دیواری که طرح های خاصی دارد نیز برتری دارد زیرا مشتری ملزم به خرید یکی از طرح های موجود نیست و می تواند با استفاده از سلیقه شخصی خود اقدام به نقاشی محل مورد نظر انجام دهد .


از مزایای نقاشی ساختمان با پتینه می توان به موارد زیر اشاره کرد :

 قابل شستشو
 پوشانندگی بالای موج و ترک های دیوار و سقف
 گرد و غبار و کثیفی را دیرتر نشان می دهد
 امکان اصلاح زده گی ها به راحتی و در کوتاه ترین زمان
 ثبات و پایداری بالا